Gastroservis / Spolupráca

Spolupráca

Sme silný partner s dlhoročnými skúsenosťami v gastronomickom segmente. V roku 1997 sme sa transformovali na obchodnú spoločnosť a počas nášho pôsobenia sme nadobudli rozsiahle poznatky a zručnosti, ktoré naďalej rozvíjame a uplatňujeme našom biznise.

Sme nesmierne hrdí na projekty a realizácie, na ktorých sme mohli participovať, ako aj na spokojných klientov, ktorí sa na nás pravidelne s radosťou obracajú. 

Mimoriadne si ceníme spoluprácu, ako aj tímovú prácu lebo bez obchodných partnerov, šikovného tímu servisných technikov a kolegov by sme boli len kvapka v mori. 

Veľkoobchodná spolupráca

Na základe našich dlhoročných skúseností sme vybudovali pevné partnerstvá a jednou z našich vízií je rozšírenie siete veľkoobchodných partnerov. 

Sme exkluzívnym dodávateľom pre sieť čerpacích staníc Shell a OMV, kde zabezpečujeme komplexné služby /dodávka, montáž, záručný a pozáručný servis,.../

Prostredníctvom nášho bohatého portfólia služieb sme schopní realizovať:

  • návrh prevádzky,
  • dodanie tovarov,
  • operatívny záručný a pozáručný servis,
  • dodávku náhradných dielov.

Zabezpečenie takýchto komplexných služieb prispieva k vysokej spokojnosti ako aj kom,fortu našich zákazníkov.  

Školenia a semináre

Máte záujem o odbornú prezentáciu profesionálnych gastro zariadení alebo plánujete školskú exkurziu pre budúcich kuchárov? 

Realizujeme školenia, semináre pre odbornú verejnosť ako aj študentov. Radi Vám osobne odprezentujeme novinky na trhu priamo v našich priestoroch, kde máme dostupné všetky potrebné vzorky ako aj vybavenie.

Počet účastníkov  je  z kapacitných a kvalitatívnych dôvodov limitovaný.  Viac informácií a presný termín je možné dohodnúť priamo na našom marketingovom oddelení na uvedených kontaktných údajoch:

Tel. kontakt: +421 905 126 087

Email: marketing@gastroservis.sk

Už teraz sa tešíme na príjemné stretnutie.

Sieť servisných technikov 

Neustále rozširujeme našu sieť servisných technikov, aby naše pokrytie bolo globálne a po celej Slovenskej republike. 

Týmto spôsobom sa snažíme byť našim klientom čo najbližšie a flexibilne vyriešiť ich požiadavky aj počas najnáročnejších období v roku (letná turistická sezóna, Vianočné a Novoročné sviatky, a pod.), počas ktorých sú gastroprevádzky plne vyťažené.  

Veľký dôraz kladieme na odbornosť nášho tímu. Servisných technikov pravidelne informujeme o termínoch školení a workshopov.  Aktuálne servisné školenia nájdete na našich stránkach v sekcii podujatia. 


Kariéra v spoločnosti Gastroservis spol. s.r.o.

Naša spoločnosť neustále rastie, a práve preto hľadáme šikovných a samostatných kolegov s proaktívnym prístupom. 

Ak Ťa naša práca ako aj spoločnosť zaujali, neváhaj nás kontaktovať s priloženým životopisom a motivačným listom na info@gastroservis.sk 

Prihlásenie do newslettera

Chcete byť informovaný o novinkách a výhodných ponukách?

Prihláste sa k odoberaniu.

Napíšte nám
+421 905 126 087