Gastroservis / Služby / Projekčné služby

Projekčné služby

Rozhodli ste sa otvoriť novú prevádzku? Realizujete rekonštrukciu, či rozšírenie Vašej reštaurácie?

V rámci našich aktivít sa venujeme poradenstvu, projektovaniu a návrhu gastroprevádzok

Neváhajte sa obrátiť s Vašimi požiadavkami na odborníkov

Dlhoročné skúsenosti nás naučili, že pri navrhovaní gastroprevádzok je dôležité prihliadať na každý detail, ktorý sa zdanlivo javí ako nepodstatný. Premyslené riešenie Vašej prevádzky je prvým krokom k spokojnosti Vašich zákazníkov i zamestnancov. 

Sme tu pre Vás! Spoločne prejdeme týmto náročným procesom. Prekonzultujeme, poradíme a hlavne navrhneme Vašu reštauráciu, fasfood, kuchyňu, tak aby spĺňala zásadné kritéria na hygienu, aj ergonómiu priestoru. 

Každá prevádzka je špecifická, a práve preto sa snažíme o individuálny a proklientský prístup. 

Pri každom projektovom riešení postupujeme nasledovne:

Osobné stretnutie a konzultácia s projektovým manažérom

Osobné stretnutie je najvhodnejší spôsob pre upresnenie Vašej predstavy ako aj požiadaviek na prevádzku. Na stretnutie je vhodné pripraviť si pôdorys prevádzky so zakreslenými prípojkami (ak sa projekt nachádza v pokročilom štádiu). 

Návrh dispozičného riešenia, inžinierskych sietí a prípojok k zariadeniam

Keď máme všetky potrebné informácie, akými sú zameranie prevádzky, kapacita prevádzky, informácie o technických možnostiach (dostupnosti elektriny, plynu, skladové priestory), vieme veľmi trefne navrhnúť prevádzku s ideálnym dispozičným riešením.   

Schválenie projektu gastroprevádzky

Konzultácia s klientom a pripomienkovanie navrhnutého riešenia. Keď je klient s navrhnutým riešením a odporúčaniami stotožnený, pristupujeme k výberu gastrozariadení. 

Vypracovanie cenovej ponuky s odporúčanými gastrozariadeniami

Vypracovanie cenovej ponuky je bezplatné a nezáväzné. Výška ceny za návrh závisí od veľkosti a  náročnosti projektu. Pri dodávke a inštalácií zariadení z našej spoločnosti Vám cenu za projekt odrátame z výslednej sumy. 

 

 

       

Prihlásenie do newslettera

Chcete byť informovaný o novinkách a výhodných ponukách?

Prihláste sa k odoberaniu.

Napíšte nám
+421 905 126 087