Gastroservis / Služby / Spolupráca

Spolupráca

Sme silný partner s dlhoročnými skúsenosťami v gastronomickom segmente. V roku 1997 sme sa transformovali na obchodnú spoločnosť a počas nášho pôsobenia sme nadobudli rozsiahle poznatky a zručnosti, ktoré naďalej rozvíjame a uplatňujeme našom biznise.

Sme nesmierne hrdí na projekty a realizácie, na ktorých sme mohli participovať, ako aj na spokojných klientov, ktorí sa na nás pravidelne s radosťou obracajú.

Mimoriadne si ceníme spoluprácu, ako aj tímovú prácu lebo bez obchodných partnerov, šikovného tímu servisných technikov a kolegov by sme boli len kvapka v mori.

Veľkoobchodná spolupráca

Na základe našich dlhoročných skúseností sme vybudovali pevné partnerstvá a jednou z našich vízií je rozšírenie siete veľkoobchodných partnerov.

Sme dlhoročným dodávateľom pre mnohých obchodných partnerov, kde zabezpečujeme komplexné služby /dodávka, montáž, záručný a pozáručný servis,.../

Prostredníctvom nášho bohatého portfólia služieb realizujme:

  • návrh prevádzky
  • dodanie tovarov
  • inštalácie zariadení
  • záručný a pozáručný servis
  • dodávku náhradných dielov

Zabezpečenie takýchto komplexných služieb prispieva k vysokej spokojnosti a bezproblémovej prevádzky našich zákazníkov.

Školenia a semináre

Máte záujem o odbornú prezentáciu profesionálnych gastrozariadení alebo plánujete školskú exkurziu pre budúcich kuchárov?

Realizujeme školenia, semináre pre odbornú verejnosť ako aj študentov. Radi Vám osobne odprezentujeme novinky na trhu priamo v našich priestoroch, kde máme dostupné mnohé zariadenia.

Počet účastníkov  je  z kapacitných a kvalitatívnych dôvodov limitovaný.  Viac informácií a presný termín je možné dohodnúť priamo na našom marketingovom oddelení na uvedených kontaktných údajoch: 

Tel. kontakt: +421 905 126 087 

Email: marketing@gastroservis.sk 

Sieť servisných technikov

Neustále rozširujeme našu sieť servisných technikov, aby naše pokrytie bolo globálne.

Týmto spôsobom sa snažíme byť našim klientom čo najbližšie a flexibilne vyriešiť ich požiadavky aj počas najnáročnejších období v roku (letná turistická sezóna, Vianočné a Veľkonočné sviatky a pod.), počas ktorých sú gastroprevádzky plne vyťažené.

Veľký dôraz kladieme na odbornosť nášho tímu. Servisní technici majú pravidelnú možnosť aktualizovať si svoje vedomosti a zručnosti.

 

 

Kariéra v spoločnosti Gastroservis spol. s.r.o.

Naša spoločnosť neustále rastie, a práve preto hľadáme šikovných a samostatných kolegov s proaktívnym prístupom.

Ak Vás naša činnosť zaujali, neváhajte nás kontaktovať na info@gastroservis.sk .

Prihlásenie do newslettera

Chcete byť informovaný o novinkách a výhodných ponukách?

Prihláste sa k odoberaniu.

Napíšte nám
+421 905 126 087