Gastroservis / Novinky / Produkty / Inteligentná samoobslužná predajná vitrína Selfly Store

Inteligentná samoobslužná predajná vitrína Selfly Store

Selfly Store je viac ako obyčajný vendingový automat!

Selfly Store je to inteligentný predajný kanál s výnimočnými vlastnosťami, určený pre široké spektrum Vašich zákazníkov. Spotrebiteľom ponúka oveľa lepší, zábavnejší zážitok a pohodlie pri nakupovaní, ako dokáže poskytnúť tradičný automat. A súčasne pridáva úplne nové možnosti predaja pre obchodníkov.

V Selfly Store je možné predávať akýkoľvek produkt, bez ohľadu na formu a materiál. Na rozdiel od bežných automatov na občerstvenie a nápoje Vám teda dokáže poskytnúť neporovnateľne širšie možnosti použitia.

 

Nakupovanie také jednoduché, ako z domácej chladničky

Predstavte si domácu chladničku, ktorej obsah sa automaticky dopĺňa. Takto jednoducho a zábavne môžu zákazníci vnímať a aj používať predajnú vitrínu Selfly Store. Vitríny sa hravo uplatnia ako hlavné alebo doplnkové predajné kanály na rôznych miestach - napríklad na pracoviskách, v hoteloch, reštauráciách a verejných priestranstvách, ako sú letiská, nemocnice a športové centrá. Záleží už len na Vás, kde vitrínu umiestnite a aký sortiment sa v nej rozhodnete ponúkať : či čerstvé, zdravé, hotové jedlá a občerstvenie, mrazené pochúťky, alebo napr. základnú drogériu, darčeky, kvety či rôznorodý doplnkový tovar. Nech už sa rozhodnete pre čokoľvek, každý zákazník zaručene ocení rozšírenie dosahu a dostupnosti služieb, ktoré mu ponúknete. Tovar si vie jasne prezrieť nielen cez sklo vitríny, ale aj získať doplnkové údaje na čelnom paneli.  Prevádzkovatelia zase ocenia obrovskú flexibilitu pri výbere ponúkaných produktov, či mobilitu predajného miesta a možnosť kedykoľvek presunúť vitrínu na nové, výhodnejšie miesto.  

 selflystore-inteligentna-vitrina-predajna-samoobsluzna-vending-automaticky-predaj-mikroobchod-2

 

Selfly Store spája obchodníkov a spotrebiteľov kedykoľvek a kdekoľvek

Svet sa rýchlo mení a spotrebitelia hľadajú nové, pútavé nakupovanie, kde sa hlavnou požiadavkou stáva pohodlie. Trh s hotovými jedlami a občerstvením prudko napreduje v dôsledku čoraz rušnejšieho životného štýlu spotrebiteľov. Zároveň sa preferencie potravín posúvajú smerom k čerstvým a zdravým možnostiam. 

Prispôsobte aj vy svoje podnikanie novým trendom a nájdite využitie jedinečné pre váš segment, ako to už robia obchodníci v celej Európe.

HOTELY: Poskytnite hotelovým hosťom pohodlný pobyt

Pohodlie je jedným z najdôležitejších faktorov poskytovania služieb v odvetví gastronómie a pohostinských služieb. Izbové minibary však poskytujú hosťom len úzky výber a hotelové reštaurácie a kaviarne majú často obmedzené prevádzkové hodiny. Existuje však skvelé riešenie, ako sa kompletne postarať o hostí aj v čase výpadku hotelových služieb mimo prevádzkových hodín, či počas neprítomnosti personálu. Či už ubytujete hladného a smädného zákazníka v neskorých večerných hodinách, alebo zákazník odchádza z hotela hladný v skorých ranných hodinách, potrebuje dokúpiť drogériu, hygienické potreby ktoré nie sú v štandardnej ponuke hotela, alebo napr. rôznorodý detský sortiment, ... Selfly Store bude Vašim pomocníkom v každej situácii. A to bez potreby prítomnosti dodatočných pracovných síl. Hotely s vlastnou kuchyňou majú obrovskú výhodu pri plnení automatov čerstvo vyrobenými potravinami, ktoré si zároveň môžu sami ľahšie spravovať. Na každom poschodí hotela viete ponúknuť hosťom 24/7 prístup ku všetkému, čo potrebuje.

Také jednoduché .. a také luxusné!

PRACOVISKÁ:  Zvýšte produktivitu na pracovisku a spokojnosť zamestnancov

Vitrína Selfly Store v blízkosti pracovísk šetrí zamestnancom nielen drahocenný čas pri premiestňovaní sa za obedom a čakaní v radoch v rušných jedálňach, ale poskytuje aj 24/7 prístup k čerstvým a zdravým potravinám mimo štandardných otváracích hodín jedální. Na pracoviskách s prácou na zmeny je Selfly Store doslova revolučným game-changerom. Možnosť nákupu v tesnej blízosti pracoviska, dáva Selfly Store zamestnancom možnosť občerstvenia, ale aj pocit pohodlia a starostlivosti.  

Vedeli ste, že adekvátna výživa výrazne zvyšuje aj produktivitu zamestnancov na pracovisku?

 

REŠTAURÁCIE: Rozšírte svoje stravovacie služby

Frekventované reštaurácie majú často problémy počas obednej špičky, keďže nemajú kapacitu na efektívne obsluhovanie všetkých zákazníkov.  No zákazníci, ktorí jedia v reštaurácii a tí, ktorí si berú jedlo so sebou, môžu byť pridaním predajného miesta Selfly Store obsluhovaní paralelne a celkom plynulo. Prieskumné údaje ukazujú, že priemerný servisný čas na zákazníka sa pri použití vitrín Selfly Store skráti až štvornásobne.

Samoobsluhy Selfly Store poskytujú tiež úplne nové príležitosti na prepojenie reštaurácií a spotrebiteľov. Prevádzkové hodiny reštaurácie môžete kľudne predĺžiť na 24 hodín denne, 7 dní v týždni aj bez personálu a napr. ponúkať za diskontné ceny nespotrebované jedlá z daného dňa, alebo rôznorodé občerstvenie z vlastnej kuchyne pre okoloidúcich. Reštaurácie môžu otvárať ďalšie samoobslužné miesta kdekoľvek v blízkosti zákazníkov, navyše nákladovo efektívnym spôsobom. Konkurenčná výhoda? Jednoznačne!

VEREJNÉ PRIESTRANSTVÁ: Potešte ľudí, nech sú kdekoľvek

Sú rôzne verejné priestranstvá, kde ľudia strávia aj celé hodiny čakaním, bez možnosti odísť i keď sa dostaví hlad. V nemocniciach, zdravotných strediskách, na úradoch, rôznych čakárňach na stanici či iných miestach, kde sa na verejnosti premelie veľa ľudí. Inteligentné vitríny Selfly Store môžu ľuďom všade poskytnúť jednoduchý a rýchly prístup k občerstveniu, zdravej energii, či iným tematicky potrebným veciam a zároveň poskytnú príjemné spestrenie času počas otravného čakania.

Letisko je ďalším verejným priestorom, ktorý môže ťažiť z vylepšených stravovacích služieb. Mnohí cestujúci chcú rýchle občerstvenie alebo jedlo, ale obávajú sa, že dlhé rady môžu spôsobiť, že zmeškajú let. Selfly Store umožňuje ľuďom vziať si čokoľvek, čo potrebujú, priamo pri bráne – alebo v reštauráciách bez toho, aby museli stáť v rade – bez obáv, že zostanú pozadu. Okrem toho, letisko je v prevádzke 24 hodín denne, 7 dní v týždni, ale prevádzkové časy letiskových reštaurácií môžu byť obmedzené. Selfly Store môže byť letiskám nápomocný s ponukou potrebných služieb, výsledkom čoho sú spokojnejší cestujúci a lepší predaj.

 samoobsluzna-vitrina-selflystore-pouzivanie-z-pohladu_zakaznika

       Obr., video: Používanie vitríny z pohľadu zákazníka 

    

 

 

Čerstvé, chladené alebo mrazené? Všetko ide.

Selfly Store je kompletné, ľahko nastaviteľné riešenie, ktoré umožňuje majiteľom firiem prevádzkovať svoje vlastné samoobslužné mikroobchody s obojstrannými výhodami. 

Spotrebiteľom ponúka Selfly Store najjednoduchšie, najpohodlnejšie a najzábavnejšie nakupovanie na trhu. 

Obchodníkom SelflyStore umožňuje pomocou zabudovaného systému s cloudovým pripojením prevádzkovať predajne založené na konkrétnych údajoch a na ich základe optimalizovať svoje predaje a operácie úplne novým spôsobom. Vitríny spolupracujú s technológiou RFID, ktorá ponúka skvelú detekciu a presnosť na úrovni jednotlivých predávaných položiek. 

Najnovšia séria inteligentných predajných automatov Selfly Store „Selfly Store Model 3“ prichádza v troch rôznych verziách od jedného dizajnu – chladnička, mraznička a ambientná skrinka.

Selfly chladiaca vitrína

Chladiaca vitrína Selfly sa perfektne hodí na podávanie hotových a čerstvých potravín. Môžete do nej umiestniť šaláty, ovocie, smoothie a šťavy. V kombinácii so sledovaním dátumu spotreby je táto chladnička  optimálnou voľbou na podávanie čerstvých potravín a zníženie ich plytvania. Teplotu je možné nakonfigurovať na nížše teploty od 2 °C do 6 °C, alebo teploty 6 °C a  vyššie . 

Selfly mraziaca vitrína

Mraziaca vitrína Selfly  je skutočne výnimočná, lebo spotrebiteľom ponúka úplne nový výber produktov. Inteligentná mraznička umožňuje nakupovať zmrzlinu, mrazené jedlá, mrazené pochutiny a ešte oveľa viac. Teplotu je možné nastaviť na -18 °C a nižšie. 

Selfly neutrálna vitrína

Neutrálna vitrína Selfly je inteligentná samoobsluha pre produkty, ktoré potrebujú skladovanie pri izbovej teplote. Hodí sa pre mnohé druhy ovocia a zeleniny, ako sú banány, jablká a olivy, ale aj pre orechy a proteínové tyčinky. Je tiež dobrou voľbou pre širokú škálu nepotravinárskych položiek, ako napr. suveníry, darčekové predmety, hračky, drogéria, a oveľa - oveľa viac. Fantázii sa medze nekladú, svojim zákazníkom môžete ponúkať presne to, čo potrebujú.  Vitrína sa prispôsobí teplote okolia od 20 °C do 30 °C .  

  samoobsluzna-vitrina-selflystore-pouzivanie-z-pohladu-obchodnika

Obr., video: Používanie vitríny z pohľadu obchodníka 

      

 

Výhody samoobslužnej vitríny Selfly Store:

 •      Predajné miesto pre príjemné nakupovanie,  otvorené 24/7. Elegantný dizajn, jednoduchá obsluha. Na rozdiel od bežných vendingových automatov - zákazník si môže nakúpiť viacero produktov naraz pri jednom otvorení.
 •      Vhodná pre umiestnenie potravín aj nepotravinárskych položiek takmer všetkých veľkostí, tvarov, trvanlivostí a materiálov – jediným obmedzením je vaša fantázia! Sortiment je navyše možné zmeniť kedykoľvek a s minimálnym úsilím, aby ste zvýšili predaj a potešili svojich zákazníkov.
 •      Možnosť viacerých spôsobov platby .
 •      Unikátna multi-temp technológia. Vitríny zabezpečujú rovnomerné teploty od spodnej až po vrchnú policu, takže spotrebitelia dostávajú produkty najvyššej kvality.
 •      RFID štítky Každá položka vo vnútri vitríny Selfly je označená štítkom RFID, ktorý sa používa na rozpoznanie produktov a každému produktu dáva jedinečnú identitu. Čítačky RFID na poličkách vitríny sledujú inventár v reálnom čase, čo zároveň umožňuje monitorovanie predaja tovaru v reálnom čase. Vďaka tomu operátor Selfly Store presne pozná zásoby vo vitríne, produkty, ktoré boli predané alebo ktoré je potrebné znovu naskladniť. Udržateľné štítky ECO RFID majú funkciu proti neoprávnenej manipulácii, ktorá zabraňuje akýmkoľvek pokusom o odstránenie štítku z produktu pred dokončením nákupnej transakcie.  Či už hľadáte udržateľnosť, ochranu proti neoprávnenej manipulácii alebo dokonca štítky vhodné do mikrovlnnej rúry, štítky RFID sú riešením pre variabilné situácie.          Absolútna spoľahlivosť pre obchodníkov aj spotrebiteľov.
 •      Kompaktné a intuitívne kódovanie RFID štítkov pre vaše produkty. Samostatná kódovacia stanica a vlastná tlač ( RFID tlačiareň). 
 •    Aplikácia Selfly Refill umožňuje bezpečné dopĺňanie pomocou mobilnej aplikácie a poskytuje prehľad zásob v reálnom čase.
 •      Selfly Cloud poskytuje niekoľkými kliknutiami prístup v reálnom čase ku všetkým údajom a analýzam súvisiacim s prevádzkou vitríny Selfly Store: katalóg produktov, údaje o predaji, stav zásob, rekamy, presné sledovanie dátumu spotreby, najpredávanejšie produkty a správa zariadení. Na základe analýz môžete predaj a dopĺňanie produktov optimalizovať na diaľku. Reklamu môžete umiestniť priamo na obrazovke vitríny. Dobrý spôsob ako využiť efektívne marketingové aktivity na diaľku podľa umiestnenia -  pre jednotlivé vitríny alebo pre celú sieť vitrín.
 •      Zníženie potravinového odpadu. Jedinečná funkcia sledovania dátumu spotreby pre čerstvé potraviny. Obchodníci majú prostredníctvom cloudu k dispozícii podrobné správy zoznamu potravín s expirovanou dobou spotreby, miesta kde sa tieto potraviny nachádzajú,  mesačné správy o potravinovom odpade a podrobný prehľad produktov, pri ktorých dochádza k plytvaniu potravinami. Cez SelflyCloud je možné nastaviť zľavy na potraviny s končiacou dobou spotreby a zobrazovať reklamné správy na špeciálne ponuky pre potraviny s krátkou dobou spotreby. Takto je možné zvýšiť cielený predaj skôr, ako sa potraviny znehodnotia. Takto je možné nastaviť automatické pravidlá zliav, aby sa eliminovalo riziko plytvania potravinami. A ak sa náhodou stane, že potravinám uplynie doba spotreby napr. cez víkend, obchodníci môžu uzamknúť vitrínu aj na diaľku, aby spotrebitelia omylom nekúpili potraviny po dátume spotreby.
 •      Možnosť poskytovať rôzne kombinované zľavy na nákup - napr. pri kombinácii viacerých položiek za výhodnú cenu. Nastavenie zliav na určité časové obdobia.
 •      Neustále aktualizácie softvéru a nové funkcie. Aplikácie zahŕňajú napr. vernostné programy, prehľad menu a špeciálne ponuky.

Späť na Produkty

Prihlásenie do newslettera

Chcete byť informovaný o novinkách a výhodných ponukách?

Prihláste sa k odoberaniu.

Napíšte nám
+421 905 126 087