Gastroservis / Novinky / Produkty / Kreativita s potravinárskou 3D tlačiarňou

Kreativita s potravinárskou 3D tlačiarňou

Netradičné- Chutné - Lákavé

  

00-3d-potravinarska-tlaciaren

V našom sortimente predstavujeme atraktívnu potravinársku 3D tlačiareň. Budete mať príležitosť dotvoriť Vaše cukrovinky, pasty podľa vašich predstáv a čo viac vytvarovať jedlá do zaujímavých tvarov. Vzrušujúce príležitosti na individuálne a tvorivé tvarovanie s potravinami.

Atraktívne potraviny hneď na prvý pohľad. Pozdrav z kuchyne, vedľajšie jedlá či jemný zákusok, dozdobený  textom, logom alebo 3D objekom dokážu obohatiť gastronomický zážitok o úplne nový spôsob alebo takouto dekoráciou posunúť Váš event o level vyššie. 

Systém 3D tlače potravín umožňuje ako pekárovi alebo cukrárovi individuálne a kreatívne navrhnúť potraviny. Takto môžete svoje koláče personalizovať osobnými správami, logami a 3D objektmi, či vytvoriť exkluzívne mini série čoko dekorácií. 

3D tlačiareň zabezpečí vyrobiť viac ako 80 filigránových dutých foriem pre mini pralinky v sérii len v jednom pracovnom kroku. 

Veľmi jednoduchá údržba! Nie je potrebné žiadne čistenie, pretože 3D tlačiareň využíva náplne, ktoré neprichádzajú do priameho kontaktu so zariadením. 

Zásobník a hrot sú vyrobené z ušľachtilej ocele a dokonca sú vhodné na umývanie v umývačke riadu v prípade potreby. 

Obsluha 3D tlačiarne je úplne jednoduchá –  prostredníctvom notebooku či tabletu cez sieť WLAN. 

 

 

Späť na Produkty

Prihlásenie do newslettera

Chcete byť informovaný o novinkách a výhodných ponukách?

Prihláste sa k odoberaniu.

Napíšte nám
+421 905 126 087