Gastroservis / E-shop / Technika / Príprava polotovarov / Miesiče, šľahače / Univerzálny kuchynský robot Kodiak 20 table

Univerzálny kuchynský robot Kodiak 20 table

Gastroservis > E-shop > Technika > Príprava polotovarov > Miesiče, šľahače > Univerzálny kuchynský robot Kodiak 20 table
Obrázok produktu
Kód produktu: 30002

Držiteľ ocenenia Kitchen Innovations Award, 2015

Univerzálny kuchynský robot KODIAK je výsledkom proceesu navrhovania, v ktorom profesionálni používatelia pomohli vytvoriť ideálny robot, ktorý spĺňa každodenné požiadavky a výzvy. K dispozícií je v dvoch možných objemoch, 20 a 30 litrov, ktorý určuje nový štandard.

Žiadne ťažké zdvíhanie. Misa je stabilná a sedí na vysokom vozíku na misy, ktorá je pod miešačom nakladaná za miešanie a hnetenie. Je zaistená na mieste, zdvihnutá a spustená jedným pohybom pomocou ergonomicky tvarovanej rukoväte na boku stroja.

Misku je možné posúvať priamo a smerom k stroju pri výške pracovnej dosky, kde je možné ju sklopiť, čo uľahčuje jej odstránenie. Misa je bezpečne usadená v gumovom krúžku počas pohybu.

KODIAK je napájaný na 230 voltov a môže byť preto pripojený k štandarnej elektrickej zásuvke.

K dispozícii v námornej verzii so špeciálnou ochranou proti vniknutiu vody a od roku 2018 môže byť KODIAK vyčistený v súlade s normou IP44.

Objem 20 l

Výkon 700 W

Napätie * 230 V

Čistá hmotnosť 72 kg

Rýchlosť otáčok 64 - 353 ot./min

Fázy 1 ph

IP44


Prihlásenie do newslettera

Chcete byť informovaný o novinkách a výhodných ponukách?

Prihláste sa k odoberaniu.

Napíšte nám
+421 905 126 087