Gastroservis / E-shop / Technika / Príprava polotovarov / Miesiče, šľahače / Univerzálny robot ERGO 100

Univerzálny robot ERGO 100

Gastroservis > E-shop > Technika > Príprava polotovarov > Miesiče, šľahače > Univerzálny robot ERGO 100
Obrázok produktu
Kód produktu: 30028

Keď je ergonómia ekonomická

Pri modeloch ERGO 60, 100 a 140 litrov nie je potrebné oddeľovať nástroje pri spúšťaní alebo vyberaní misky a jej nahradením ďalšou dávkou. Proces je riadený z ergonomicky tvarovaného uhlového displeja - bez ťažkých zdvíhacích alebo ťažkých pracovných polôh. Proces, ktorý šetrí čas a peniaze a zvyšuje produktivitu.

Jedná sa o mixéry na zvládnutie rozsiahlych potrieb - v kontexte výroby, kde sa čas a účinnosť premietajú do veľa peňazí. Kde hygienické požiadavky vyžadujú jednoduché a mimoriadne účinné čistenie. Produkcia, pri ktorej je potrebné, aby mnohí zamestnanci mohli ovládať stroj bez toho, aby dostali pokyny. Zamestnanci, ktorí sa vyhýbajú namáhavým zdvíhaním a pracovným pozíciám, pretože ERGO má prelomový ergonomický dizajn.

Odnímateľný bezpečnostný kryt je vyrobený z plastu s certifikátom CE a je ľahko upevniteľný a umývateľný v umývačke riadu. ERGO môže byť tiež vybavený utesneným ochranným krytom z nehrdzavejúcej ocele, ktorý chráni proti prachu a striekajúcej vode.

Vyberte si medzi reguláciou rýchlosti, pevnými rýchlosťami alebo až 20 programami s vlastnými procesmi. Všetky operácie sú ovládané z intuitívneho šikmého ovládacieho panelu s citlivou tlačidlovou technológiou. Panel je ľahko čistiteľný a prachotesný a vodotesný.

Všeobecný dizajn zabezpečuje optimálnu hygienu a jednoduché čistenie. Štandardné modely je možné umývať v súlade s normou IP53. Pri montáži vodotesnej nerezovej hlavice a ďalších úpravách môže byť rada ERGO vylepšená na IP54, takže celý stroj môže byť umiestnený dole.

Objem 100 l

Výkon  4 000 W

Štandardné napätie * 400 V

Čistá hmotnosť 428 kg

H x Š x V 2029 x 762 x 1206 mm

Rýchlosť otáčok 47 až 257 ot./min

Fázy 3 ph

IP kód IP53

Balík na aktualizáciu kódu IP IP54


Prihlásenie do newslettera

Chcete byť informovaný o novinkách a výhodných ponukách?

Prihláste sa k odoberaniu.

Napíšte nám
+421 905 126 087