Gastroservis / Novinky / Blog / Stravovacie prevádzky - Moderné riešenia

Stravovacie prevádzky - Moderné riešenia

Požiadavka na novú prevádzku

• Pre svoju centrálu spoločnosť požadovala miesto stretávania zamestnancov, ktoré je odlišné od klasickej jedálne; skutočná reštaurácia s kvalitným cateringom a širokým výberom jedál. Relaxačné miesto na prestávku na obed obklopené atmosférou rafinovaného dizajnu.

• Približne 160 miest na sedenie a 500 jedál – reštaurácia nepochybne potrebovala výkonné stravovacie zariadenie.

• V súlade s architektonickými princípmi sa hľadalo riešenie, ktoré spája všetky procesy varenia v jednom súbore so súvislým povrchom.

Riešenie dodávateľa

• S prihliadnutím na druh a architektonické prvky konštrukcie bolo vyvinuté individuálne riešenie: Jediný varný ostrovček, ktorý integroval všetky kuchynské spotrebiče (vrátane veľkoobjemových a tradičných spotrebičov na varenie), ako aj dve Ambach IQ zariadenia (ovládané dotykovou obrazovkou, elektrické, sklopné, tlakové panvice).

• Pracovná doska bola vyrobená ako súvislá, jednodielna hygienická doska. Bol vybraný vysokovýkonný produktový rad Ambach System 900 pre najnáročnejšie prostredia, ktorý sa hodí do príťažlivého minimalistického dizajnu.

• Použitý materiál interiéru bol odvodený od hlavnej činnosti zákazníka, bol použitý na špeciálne prvky v kuchyni spolu s tradičnejšími materiálmi, ako je nerezová oceľ v kuchyni spolu s mramorovými a drevenými povrchmi v bufetovej časti.

• Umiestnenie a inštalácia takejto veľkej a ťažkej kuchynskej súpravy bola dobre premyslená a vykonaná perfektne, pričom počas stavebného procesu boli spojené presné funkčné požiadavky s príťažlivým dizajnom. Umožnila to úzka spolupráca medzi výrobcom, dodávateľom, zákazníkom a architektom..


Späť na Blog

Prihlásenie do newslettera

Chcete byť informovaný o novinkách a výhodných ponukách?

Prihláste sa k odoberaniu.

Napíšte nám
+421 905 126 087